AKTUALNOŚCI

Świąteczna oferta

Voucher Świąteczny

Prezenty pod choinkę mogą być bardzo udane!

1

Wybierz odpowiedni pakiet.

Możesz też wybrać dowolny zabieg lub kilka z naszego menu powyżej kwoty 150 zł lub przeznaczyć kwotę na jaka mamy wystawić Voucher Świąteczny, tak by obdarowana osoba sama zadecydowała jaki zabieg chce byśmy wykonali.

2

Wyślij e-mail

Na adres: kontakt@salonfuturo.pl. W wiadomości wpisz Imię i Nazwisko osoby obdarowanej podaj adres, na który powinien zostać wysłany Voucher Świąteczny.

3

Opłać Voucher

Tytułem: Voucher Świąteczny 2015 Imię i Nazwisko osoby obdarowanej.
Adres: In Futuro Salon Urody Futuro, 04-078 Warszawa, ul. Garibaldiego 4/12 BG
Konto bankowe: 81 2340 0009 0040 2400 0000 0309 Raiffeisen Polbank
Ważność Voicherów będzie ważna dwa m-ce od daty wystawienia. Koszty wysyłki 19 zł Kurierem. Wysyłka w ten sam dzień po zaksięgowaniu na koncie bankowym realizacja do 2 dniPakiety świąteczne:

Satynowy Dotyk Piękności (350 zł)

Zabieg rozpoczynamy aromatycznym peelingiem całego ciała na bazie soli morskiej,olejku kokosowego i sasanki .Masaż aromatyczną esencją jej zapach wprowadzi w głęboki relaks. Satynowy zabieg na twarz oraz okład odżywczy na dłonie będzie doskonałym dopełnieniem całego Pakietu pielęgnacyjnego Lampka dobrego wytrawnego wina wprowadzi w całkowity relaks.

Piękna Skóra Lśni (290 zł)

Zabieg głęboko Wyciszający i Relaksacyjny rozpoczynający się kojącym masażem pleców, karku. ramion oraz skalpu. Cudowny zabieg dobrany indywidualnie gwarantuje rozświetlenie, wygładzenie oraz odżywienie skóry. Masaż twarzy, koktajl na bazie ampułki z jedwabiu nada bardzo zdrowy koloryt wszystkim rodzajom skóry. Maska na bazie alg zakończy rytuał pielęgnacyjny. Lampka dobrego wytrawnego wina wprowadzi w dobry nastrój

Chwila dla Ciebie (190 zł)

Kojący zabieg na twarz połączony z delikatną eksfoliacją na bazie pudru z ryżu Rozjaśni i pięknie wyrówna koloryt skóry. Masaż twarzy karku oraz ramion zrelaksuje, wygładzi skórę. Koncentrat na bazie witamin oraz maska esencjonalna na bazie olejków esencjonalnych z Prowansji wyciszy i ukoi każdą skórę twarzy.


Wracaj